Звенигородка. ДНЗ № 8 "Журавлик"

Сторінка музкерівника

Музичний керівник : Федик Людмила Миколаївна

На протязі всього перебування у дошкільному закладі діти вчаться відчувати ритм, попадати у ноти під час співу, і красиво, граційно рухатися , мати гарну поставу, та завжди мати гарний настрій  - слухаючи  приємну. Дітки, також люблять відвідувати хореографічний гурток "Ритм  -Dans "

Підготовка до кожного музичного номера забирає у діток багато сил, але на святі розуміють всі   - що ми це зробили не дарма. Бо кожне свято проходить з гарними емоціями та на позитиві.

Поради для батьків " Скоро  свято"

На кожне свята у нашому Центрі Розвитку Дитини готується не тільки діти та музичний керівник а весь колектив. Це і оформлення музичного залу, і підбір чи пошив карнавальних і святкових костюмів, створення різних відеороликів, фотовиставок, тематичних виставок.

Але найголовнішим аспектом є підготовка Вашої дитини до свята. І ось до вашої уваги вам декілька порад , щоб свято вашої дитини закарбувалося вам та усій родині на все життя .

Присутність батьків. Якщо ви не зможете прийти на свято. Попередьте дитину , та поясніть причину вашої відсутності.

Пишайтеся своєю дитиною, будьте прикладом для неї.

Якщо у вас немає можливості бути присутнім на святі — підготуйте до цього дитину, поясніть причину.

Перегляд свята Приходьте за 10-15 хвилин до початку свята.

Зніміть верхній одяг, перевзуйтеся.

До зали заходьте після запрошення.

Вимкніть мобільний телефон.

Не коментуйте виступи дітей під час свята.

Не відволікайте увагу дітей зауваженнями, проханнями позування перед камерою — це може мати небажані наслідки.

Підтримуйте виступ дітей оплесками.

Якщо ваша дитина під час свята, побачивши вас може відмовитись від виступу або розплакатись, чи у вас склалися особливі обставини і ви прийшли з маленькою дитиною — пропонуємо свято подивитись у фойє.

Після закінчення свята дочекайтесь коли діти вийдуть до групи.

Сприймайте своїх дітей такими, якими вони є.

Вони мають бути впевнені в вашій любові в будь-яку хвилину.

Пам’ятайте, що вашу дитину навчають не ваші слова, а ваш особистий приклад, ваша поведінка та душевна доброта.