Звенигородка. ДНЗ № 8 "Журавлик"

Сторінка батьків

Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 7:30 до 18:00.

Прийом дітей з 7:30 до 9:00.

Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.

Про неможливість приходу дитини в дитячий сад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язк ово повідомити в ДНЗ.

Дитина, що не відвідує дитячий садок більше п’яти днів (разом з вихідними), приймається з до відкою від лікаря.

Платня за харчування дитини здійснюється до 15 числа поточного місяця.

Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ДНЗ, здійснюється в наступному місяці. Пам’я тайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.

Для створення комфортних умов перебування дитини в ДНЗ необхідно: - не менше двох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготки; дівчаткам - к олготки, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи); - піжама для сну; - два пакети для зберігання чистої і використаної білизни; - промаркувати білизну, одяг та інші речі.