Звенигородка. ДНЗ № 8 "Журавлик"

Психолог : Мізецька Олена Іванівна

Питання, яке часто задають батьки

Шо з моєю дитиною не так? Навіщо їй потрібен психолог ?  -

Олена Іванівна працює з дітьми, проблеми яких носять тимчасовий характер і можуть бути ними подолані без втручання лікаря.  Роль психолога не в тому, щоб вирішити проблему за батьків , а в тому, щоб родина знайшола у собі сили йти цим шляхом.

І в цьому випадку професіоналізм психолога полягає в умінні долати труднощі і вийти з них з новими знаннями.

Допомагає  у психічно здоровій родині самій розібратися в своїх проблемах і надалі самостійно їх вирішувати.

Працює з дітками в ігровому середовищі  в її природному, вільному стані.

Олена Іванівна пропонує на вибір кілька рекомендацій  батькам, які відповідають можливостям дитини, не допускаючи  оціночних суджень.  Спирається лише на професійні знання, особистий професійний досвід і несе особисту відповідальність за результати своєї роботи, розраховує на реальні можливості - дитини та її батьків, оточення. Мета - знайти разом краще рішення.  Якщо у Вас виникають питання, стосовно розвитку Вашої дитини, Ви можете задати їх , і ми постараємось допомогти Вам розібратися в причинах та відповісти на всі Ваші запитання.

Також, Олена Іванівна працює не тільки з дітьми та батьками, а із педагогічним колективом під час різноманітних тренінгів, п'ятихвилинок, та семінарів.